mgr inż. Daniel Zwierzchowski

tel.: 52 340 88 57

Zainteresowania naukowe

• zintegrowane systemy informatyczne zarządzania
  • technologie informacyjne
  • pomiar dokonań

Wybrane publikacje

• Małgorzata Bagniewska, Daniel Zwierzchowski, (2015) Impact of text mining application for assessment tasks implemented by the workers cooperative bank, Studies and Proceedings of Polish Association for Knowledge Management - 77, Bydgoszcz.
  • Daniel Zwierzchowski, (2016) Text mining i narzędzia eksploracji tekstu, w: K. Śmiatacz (red.), Zastosowanie narzędzi IT w badaniu opinii usługobiorców na przykładzie służby zdrowia, Wydawnictwa Uczelniane Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Bydgoszcz.
  • Daniel Zwierzchowski, Cezary Graul, (2016) Evaluation of legitimacy of teaching and quality of students education in the area of ERP systems application, EDULEARN16 Proceedings, Barcelona.
  • Krzysztof Grochowski, Daniel Zwierzchowski, (2017) Wpływ wiedzy menedżerów na zakres implementacji zarządzania strategicznego w sektorze MSP - na przykładzie przedsiębiorstw usług transportowych, Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach - 40, Siedlce.
  • Daniel Zwierzchowski, (2018) Benchmarking w procesie doskonalenia zajęć z zakresu wykorzystania e-learningu, Zeszyty Naukowe Politechniki Śląskiej, Organizacja i Zarządzanie, Gliwice.

Projekty badawcze

• opracowanie badania dotyczącego: eksploracji tekstu (text mining), celowości nauczania z zakresu zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania, wykorzystania benchmarkingu w procesie kształcenia

Hobby

• książki (fantastyka, science fiction)