dr Grażyna Voss

Zainteresowania naukowe

• etyka zawodowa w rachunkowości
  • sprawozdawczość finansowa i niefinansowa
  • audyt finansowy
  • krajowe i międzynarodowe regulacje w rachunkowości
  • polityka rachunkowości i metody wyceny

Wybrane publikacje

• Analiza finansowa w praktyce Difin Warszawa 2018.
  • Kształtowanie norm etycznych a odpowiedzialność zawodowa księgowych, Wydawnictwo UTP Bydgoszcz 2016.
  • Rachunkowość w procesie cyfryzacji – obszary ryzyka Studia i prace Kolegium Zarządzania i Finansów SGH Warszawa 2017.
  • The implementation the standard audit file – tax in Poland in the optional of accounting and heads of economic units, SGEM 2018, Political Sciences, Law Finance, International Relations.
  • Uznawanie efektów kształcenia pozaformalnego i nieformalnego w szkolnictwie wyższym, CeDeWu, Warszawa 2015.

Projekty badawcze

• Uznawanie efektów kształcenie pozaformalnego i nieformalnego w szkolnictwie wyższym na kierunku Zarządzanie, NCBIR 2012.

Hobby

• Geografia gospodarcza, turystyka