dr Paweł Modrzyński

Zainteresowania naukowe

• problematyka zarządzania i finansów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora publicznego (organizacja i funkcjonowanie centrów usług wspólnych
  • zarządzanie procesami w usługach wspólnych) i szkolnictwa wyższego

Wybrane publikacje

• Aktywność patentowa polskich uczelni, Patent activity of polish higher education institutions, Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstwa – ORGMASZ, nr 10/2017, Warszawa 2017.
  • Finance management in local government shared services centres in Poland – primary experiences, Management Issues, Problemy Zarządzania, nr 2(2018) Warszawa 2018.
  • Shared services centres in the public and private sectors – the case study of Great Britain, Journal of Corporate Responsibility and Leadership (JCR&L), Volume 4 Issue 2 2017, Toruń 2017.
  • Zarządzanie ryzykiem w samorządowych centrach usług wspólnych, Samorząd Terytorialny 7-8/2018, Warszawa 2018.
  • Samorządowe centra usług wspólnych. Założenia i praktyka, Wydawnictwo C.H.Beck, Warszawa 2018.

Projekty badawcze

• złożony projekt do NCN (w trakcie oceny) pt: „Zarządzanie procesami w samorządowych centrach usług wspólnych”

Hobby

• turystyka