Rekrutacja krok po kroku

 1. Utwórz konto kandydata

 2. Zaloguj się - loginem jest twój adres email

 3. Aktywuj konto – zgodnie z otrzymanymi informacjami

 4. Uzupełnij dane – wypełnij formularze osobowe

 5. Wybierz rekrutację

 6. Wypełnij zgłoszenie rekrutacyjne (tj. wybierz i zapisz się na wybrany kierunek studiów)

  Uwaga!
  Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą i nie masz jeszcze wyników maturalnych/świadectwa dojrzałości to możesz już dokonać rejestracji internetowej, a w miejscu, gdzie należy wprowadzić egzaminy maturalne (w IRK) trzeba zaznaczyć: zdawane przedmioty oraz ich poziom. Po otrzymaniu świadectwa dojrzałości należy niezwłocznie uzupełnić: wyniki, nr dokumentu; datę wydania; instytucję (OKE) i miejsce wystawienia. Dane te powinny być uzupełnione najpóźniej do ostatniego dnia rejestracji internetowej.

 7. Dokonaj płatności - opłaty rekrutacyjnej - dokonanie opłaty rekrutacyjnej jest warunkiem uczestniczenia w klasyfikacji przez Komisje Rekrutacyjne. Dane do przelewu należy pobrać z indywidualnego konta z IRK: Moje konto/Płatności/Twoje indywidualne konto do wpłat. Opłata rekrutacyjna powinna wpłynąć na konto uczelni maksymalnie do ostatniego dnia rejestracji, tak, aby została zarejestrowana na koncie kandydata do dnia klasyfikacji przez Komisje Rekrutacyjne. Nie wolno dokonywać wpłat na konto kolegi lub koleżanki. Każdy kandydat posiada swoje indywidualne konto!

 8. Wydrukuj podanie o przyjęcie na studia, zakładka: Moje konto/Zgłoszenie rekrutacyjne/Dokumenty i dalsze kroki/Dokumenty do pobrania/Pobierz.
  Zapoznaj się z listą dokumentów rekrutacyjnych, przygotuj komplet dokumentów.

 9. Dostarczanie dokumentów
  Forma i miejsce składania dokumentów zostaną podane w odrębnym komunikacie w zakładce: "Aktualności" oraz na stronie: rekrutacja.utp.edu.pl

 10. Komunikat przy zdjęciu w IRK
  "status – oczekuje" oznacza, że zdjęcie elektroniczne zostało wgrane do systemu IRK; będzie podlegało akceptacji przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną - po przyjęciu kandydata na studia.
Pytania i wątpliwości - Biuro Rekrutacji UTP na bieżąco przekazuje za pośrednictwem IRK ważne komunikaty dla kandydatów. Zaleca się kandydatom, aby na bieżąco śledzili informacje, które umieszczane są na koncie internetowym IRK, w zakładce "Aktualności".

W razie dodatkowych pytań/wątpliwości zachęcamy do przeczytania informacji "FAQ" lub prosimy o kontakt. Lepiej zadać to samo pytanie dwa razy niż przegapić ważny termin lub informację.
Zaleca się kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny:
 

52 340 88 20 (w godz. 9.00 -15.00)

52 374 94 11 (w godz. 8.00 -13.00)

 

Biuro Rekrutacji UTP

Przejdź na stronę rekrutacji on-line!

Dołącz do #TeamUTP


Drukuj