logoutp
hr excellence

Telefoniczne konsultacje psychologiczne dla studentów i doktorantów UTP

Zapraszamy studentów i doktorantów naszej uczelni do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych.

Wypłaty stypendium rektora

Drodzy studenci,

w związku z licznymi zapytaniami o wypłaty stypendium rektora informujemy, że w związku z sytuacją, w jakiej się wszyscy znajdujemy, zapadła decyzja o zastosowaniu uproszczonej procedury przyznawania i wypłaty tego świadczenia.

Cisco webEX - oprogramowanie do pracy zdalnej

Polecamy uwadze narzędzie informatyczne, które w znacznym stopniu usprawni i ułatwi pracę zdalną - Cisco webEX.

Wnioski o zapomogi

Drodzy Studenci.

Począwszy od 1 kwietnia br. uruchamiamy dla Was możliwość zdalnego złożenia wniosku o zapomogę z funduszu stypendialnego za pośrednictwem USOSweb.

Koronawirus - FAQ

Studencie, jeśli w obecnej sytuacji masz pytanie dotyczące kształcenia i spraw studenckich, na które nie znalazłeś odpowiedzi w dziekanacie, w poniżej umieszczonych odpowiedziach, oraz na stronach internetowych UTP możesz je wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odczytujemy maile przesłane za pomocą USOSweb-a lub Mobilnego USOSa UTP. Publikujemy pytania i odpowiedzi w sprawach dotyczących wszystkich studentów UTP a nie rozstrzygamy sprawy indywidualne.

Przesunięcie terminu opłat za wybrane usługi edukacyjne

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 405) jednorazowo w 2020 r. przedłuża się terminy wnoszenia opłat za wybrane świadczone usługi edukacyjne:

Zmiany terminu płatności oraz wysokości opłaty za zakwaterowanie w DS

Szanowni Studenci

Pomoc finansowa dla studentów UTP

W wyniku zamknięcia miejsc pracy wiele osób straciło źródło utrzymania i znalazło się w trudnej sytuacji życiowej.

Zawieszenie terminów obron prac dyplomowych i przesunięcie rekrutacji na studia II stopnia

Studenci i Pracownicy UTP,

informujemy, że obrony prac dyplomowych oraz egzaminy dyplomowe zostają zawieszone od dnia 16 marca do 25 marca 2020 r.

Studenci, mieszkańcy DS!

Studenci, mieszkańcy DS., którzy są w trudnej sytuacji i muszą dalej mieszkać w DS. proszeni są o złożenie w portierni DS. umotywowanego wniosku o dalsze zamieszkanie w DS.

Dla studentów, którzy opuszczają lub opuścili DS zagwarantowane są pomieszczenia jako depozyt do przechowania rzeczy. Rzeczy do wskazanych pomieszczeń mogą dostarczyć studenci lub, w przypadku nieobecności studentów, oddelegowany do tego zespół.

Legitymacje studenckie i doktoranckie automatycznie przedłużone

Premier Jarosław Gowin podpisał dziś rozporządzenie, dzięki któremu ważność legitymacji studenckich i doktoranckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w sekretariacie.

Stypendia rektora dla studentów na semestr letni 2019/2020

Drodzy studenci.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczeń dla studentów i doktorantów Uniwersytetu, 11 marca 2020 r.  upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora w semestrze letnim 2019/2020 dla studentów III semestru studiów II stopnia (za wyniki w nauce oraz osiągnięcia z I i II semestru studiów II stopnia).

Dla pozostałych studentów prawo do stypendium zostanie ustalone w oparciu o wnioski złożone w październiku 2019 r.
Uwaga! Powyższy termin obowiązuje również pozostałych studentów, którzy nie złożyli wniosku w październiku 2019 r.