Narzędzia do nauki zdalnej

Drodzy Studenci!

Otrzymaliście już dostęp do poczty UTP (https://webmail.utp.edu.pl) oraz instrukcje dostępowe do różnych systemów http://ls.utp.edu.pl/KnowledgeBase. W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku w trybie hybrydowym (mieszanym) prosimy o założenie kont do nauki zdalnej. Konta są zakładane na stronie: http://o365.utp.edu.pl/.

Do zalogowania należy użyć otrzymany login w postaci Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymane hasło. Po zalogowaniu będą mogli Państwo utworzyć konto w systemie Microsoft. Dostęp do pełnego pakietu MS Office na cały okres studiów jest darmowy. Pakiet może być wykorzystany na 5 dowolnych komputerach.

Hasło do systemu Microsoft zostanie dostarczone po aktywacji konta na pocztę UTP dostępną pod adresem: https://webmail.utp.edu.pl. Poszczególne usługi dostarczane przez Microsoft są dostępne na platformie: https://portal.office.com.

Do nauki zdalnej wykładowcy UTP będą wykorzystywali dwa narzędzia: Microsoft Teams oraz Cisco Webex. Po założeniu grup ćwiczeniowych/wykładowych na pocztę UTP zostaną wysłane kody. Należy ich użyć w aplikacji Microsoft Teams w celu dołączenia do zespołu. Instrukcja: http://ls.utp.edu.pl/KnowledgeBase#29.

W każdej grupie będą pojawiać się informacje o godzinach zajęć oraz zadania do realizacji w trakcie semestru.

Sama aplikacja Teams może zostać u państwa:\

W razie problemów możecie Państwo kontaktować się:

  • w sprawie kont Microsoft Office: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawie USOSweba: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drukuj