Nowa przestrzeń dla biznesu w Bydgoszczy

Jeśli studiujesz, ale myślisz o założeniu swojej firmy lub jeśli już prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz skorzystać z oferty Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Gimnazjalnej 2a w Bydgoszczy.

Na młodych przedsiębiorców czeka 12 biur o powierzchni od 11 m2 do 28m2. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane w pełni wyposażone (meble, komputer), z dostępem do Internetu, zasobów w „chmurze obliczeniowej”, urządzeń biurowych i zaplecza socjalnego. Przedsiębiorcy mogą korzystać również z usługi wspólnego sekretariatu.

Na miejscu znajduje się także sala szkoleniowo-konferencyjna z projektorem multimedialnym i tablicą interaktywną.

Studenci, którzy mają firmę nie dłużej niż dwa lata mogą skorzystać ze specjalnych preferencji – zniżek nawet do 30% ceny najmu.

Inkubator prowadzony jest przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy – instytucję, z którą Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy zawarł porozumienie o współpracy.

Głównym celem Inkubatora jest wspieranie powstawania nowych i rozwoju istniejących przedsiębiorstw. Początkujący przedsiębiorca nigdy nie jest tu pozostawiony samemu sobie. Może liczyć na pomoc i doradztwo dotyczące pozyskiwania finansów na prowadzenie działalności, a wkrótce także na wsparcie szkoleniowe.

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak bydgoski Inkubator wygląda „od środka”, zadzwoń i umów się na spotkanie: tel. 52 522 32 96, 508 085 074

Więcej informacji:

http://kpfp.org.pl/inkubatory/

link do podstrony poświęconej bydgoskiemu Inkubatorowi: http://kpfp.org.pl/inkubatory/bydgoszcz/

 

Obecnie w sieci Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości prowadzonych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy działają trzy placówki. Oprócz Bydgoszczy RIP uruchomiono także w Toruniu (link: http://kpfp.org.pl/inkubatory/torun/) i Włocławku (link: http://kpfp.org.pl/inkubatory/wloclawek/) .

Wszystkie powstały przy wsparciu samorządu województwa, dzięki środkom uzyskanym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007–2013 Oś 5. Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działanie 5.1 Rozwój instytucji otoczenia biznesu, Schemat: Inkubatory przedsiębiorczości.


Drukuj