godlo
logoutp
hr excellence

Rozpoczęcie zajęć teoretycznych Legii Akademickiej 2019/202

25 lutego 2020 roku o godz. 16:00 w sali 156 obiektu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 30 rozpoczynają się zajęcia teoretyczne ze studentami – ochotnikami, którzy złożyli wnioski o przystąpienie do programu edukacji wojskowej w ramach Legii Akademickiej – moduł podstawowy i podoficerski.

Komunikat

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że zaświadczenia potwierdzające zaliczenie części teoretycznej przeszkolenia wojskowego w ramach projektu pilotażowego edukacji wojskowej studentów "Legia Akademicka" - moduł podstawowy,

Plan zajęć teoretycznych dla uczestników programu

Pobierz

PROJEKT PILOTAŻOWY „LEGIA AKADEMICKA”

Informujemy, że pierwsze zajęcia dla uczestników projektu, którzy złożyli wnioski o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego w ramach projektu pilotażowego edukacji wojskowej studentów „LEGIA AKADEMICKA” odbędą się w terminach:

Legia Akademicka - składanie wniosków

Wnioski o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego w ramach „Legii Akademickiej” przyjmowane są w Dziale Kształcenia i Spraw Studenckich.

Spotkanie organizacyjne - "LEGIA AKADEMICKA" na UTP

Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie “Legia Akademicka” zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  7 listopada 2017 r. (wtorek) o godz. 15.30 w Auli nr 1 im. Profesora Antoniego Zabłudowskiego przy ul. Kaliskiego 7.

 

Menu