Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych PWSZ we Włocławku ma zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów i osoby zainteresowane tematyką niepełnosprawności i podnoszeniem jakości życia osób z niepełnosprawnościami w Polsce na: I Ogólnopolską Konferencję Naukowo – Szkoleniową PWSZ we Włocławku dla studentów niepełnosprawnych pt. „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia”, która, odbędzie się w dniach 16-18 marca 2018 r.

Celem konferencji jest ujęcie tematu pod względem aspektów ekonomicznych, społecznych, informatycznych, finansowych, a także pod względem zachowań i relacji. Spotkanie będzie mieć charakter naukowy i szkoleniowy, aby uczestnicy konferencji mogli zdobyć jak najwięcej ważnych informacji związanych z tematem podnoszenia jakości życia osób niepełnosprawnych.

Podczas konferencji odbędą się warsztaty tematyczne, których zakres zostanie podany w kolejnym komunikacie dotyczącym konferencji w naszym wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1865132120223963/

Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać do dn. 15.02.2018 r. Rejestracji na konferencję można dokonać za pomocą linku poniżej:

Uczestnictwo czynne:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScNTr0PW-q9miNEGG.../viewform

Uczestnictwo bierne:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdnd_h0zfBk7LELNf.../viewform

Podczas rejestracji uczestnicy czynni powinni podać streszczenie - abstrakt. Pełny tekst publikacji należy przesłać na adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 15.04.2018r.

Koszt uczestnictwa w konferencji:

  • udział bierny (bez wygłoszenia referatu) - 350 zł
  • udział czynny (z wygłoszeniem referatu i/lub opublikowaniem artykułu w wersji elektronicznej w czasopiśmie naukowym „Ekonomia i zarządzanie. Zeszyty naukowe”) - 350 zł

Koszty obejmują pełne wyżywienie, nocleg, materiały konferencyjne.

Wpłat należy dokonać na konto w terminie do 20.02.2018 r. (numer konta zostanie podany w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza rejestracyjnego).

Szczegóły w załączniku. pdf


Drukuj