logoutp
hr excellence

UTP Partnerem Tworzenia Wspólnej Wartości

7 listopada 2019 roku w hotelu "Bulwar" w Toruniu odbyła się uroczystość 25-lecia współpracy Toruń-Pacific z partnerami, firmami Nestle SA oraz General Mills Inc, w ramach Cereal Partners Worldwide.

Uczniowie z Brześcia na UTP

7 i 8 listopada 2019 roku 26 uczniów wraz z opiekunami z Polskiej Szkoły Społecznej im. I. Domeyki w Brześciu na Białorusi odwiedziło naszą uczelnię.

Spotkanie z przedstawicielem DAAD

Studium Języków Obcych oraz Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają wszystkich pracowników, doktorantów i studentów naszej uczelni na spotkanie z przedstawicielem Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) - Dirkiem Steinhoffem.

Wystawa prac wyróżnionych w Konkursie Architektury Ceglanej 2019

19-26.11.2019 roku zapraszamy na wystawę pokonkursową Architektura Ceglana.

Spotkanie z Posłem na Sejm RP

5 listopada 2019 roku prof. Tomasz Topoliński, Rektor UTP spotkał się z Posłem na Sejm RP Bartoszem Kownackim.

Konferencja Cyberbezpieczeństwo – Cyber 2019

7 listopada na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Auditorium Novum, aula B1) odbędzie się po raz pierwszy „Konferencja Cyberbezpieczeństwo – Cyber 2019”.

Zamiar sprzedaży

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy informuje, iż posiada do zbycia nieruchomości zabudowane obiektami dydaktycznymi przy ul. Ks. A. Kordeckiego 20 w Bydgoszczy oznaczone w ewidencji gruntów i budynków jako:

Nadanie godności doktora honoris causa Markowi Małeckiemu - fotorelacja

Uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa Markowi Małeckiemu już za nami, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

UTP podczas spotkania inaugurującego projekt AGRICORE H2020

Projekt AGRICORE oficjalnie rozpoczął się 1 września 2019 roku.

I Edycja Konkursu Stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA

Rusza pierwsza edycja konkursu o przyznanie stypendium fundowanego przez ENERGA-OPERATOR S.A.

Wykład prof. Stanislava Gorba

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Koło naukowe ExPlant zwycięża w konkursie KOKON

Miło nam poinformować, że Studenckie Koło Naukowe ExPlant działające na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii zwyciężyło w Ogólnopolskim Konkursie Kół Naukowych KOKON w kategorii badania naukowe.

Pamięci tych, którzy odeszli

28 października 2019 roku Rektor złożył kwiaty na grobach byłych Rektorów i pracowników naszej Uczelni.

Chór UTP nagrodzony

26 października 2019 roku w Chełmnie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna.

Wizyta burmistrzów z Ukrainy na UTP

24 października naszą uczelnię odwiedzili burmistrzowie 16 miast obwodu połtawskiego na Ukrainie.

Legia Akademicka 2019/2020

Wznowienie programu Legia Akademicka – edycji 2019/2020.

Wampiriada 2019

22-23 października na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja projektu Wampiriada.

Policja i Straż Graniczna dla Erasmusa

W poniedziałek 21 października UTP gościło przedstawicieli Policji i Straży Granicznej z naszego regionu.

Międzynarodowe Kolokwium na UTP

24-25 października na Uniwersytecie Technologiczny-Przyrodniczym (RCI, Al. prof.S.Kaliskiego 7) odbyło się Międzynarodowe Kolokwium pod tytułem Co to jest informacja, jak ją pozyskiwać, przetwarzać, kodować i odczytywać, w eleganckim świecie fizyki matematycznej, statystycznej i kwantowej z udziałem wielu znamienitych wykładowców krajowych i zagranicznych.

Inauguracja projektu Dialog 2.0

22 października 2019 o godz. 10:30 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbyła się inauguracja projektu DIALOG 2.0.

Zrelaksuj się na WHiBZ

W piątek tj. 18 października 2019 r. na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt odbyło się uroczyste otwarcie kolejnej Strefy Relaksu, która powstała dla naszej społeczności akademickiej dzięki uprzejmości firmy LELY.

DroneTech World Meeting Toruń 2019

18-19 października 2019 w Toruniu odbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie naukowców, biznesmenów i pasjonatów wszystkiego co związane jest z nowoczesnymi technologiami bezzałogowymi.