godlo
logoutp
hr excellence

Rekrutacja na studia II stopnia na semestr letni w r.a. 2019/2020

Ważny komunikat
dla kandydatów na studia II stopnia - nabór na s. letni 2019/2020

Informujemy, że decyzją Poszerzonego Kolegium Rektorskiego UTP uruchamiamy rekrutację na studia II stopnia - nabór na semestr letni: 2019/2020

Planowany termin rejestracji internetowej i przesłania drogą elektroniczną (tylko i wyłącznie) dokumentów rekrutacyjnych (za pośrednictwem Internetowej Rekrutacji Kandydatów - IRK) to: 2 - 14 kwietnia 2020 r.

Uruchomienie w/w rekrutacji nie jest jednoznaczne z przyjęciem na studia (wpisem na listę studentów) bowiem rozpoczęcie zajęć dydaktycznych/kształcenia na semestrze letnim 2019/2020 będzie uzależnione od bieżącej sytuacji epidemiologicznej/epidemicznej w Polsce - COVID-19.

W przypadku, gdy zajęcia dydaktyczne od semestru letniego 2019/2020 nie zostaną uruchomione będzie możliwość rozpoczęcia kształcenia od semestru zimowego 2020/2021.

Dodatkowe informacje dotyczące w/w rekrutacji będą umieszczane na bieżąco na stronie IRK: rekrutacja.utp.edu.pl. Prosimy śledzić komunikaty/informacje na stronach Uniwersytetu.

Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich
Marcin Drechny

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 374 94 11 (pn. – pt. 8.00 – 13.00)

Video-spotkania kierownictwa UTP

Pomimo epidemii koronawirusa życie na uczelni toczy się nadal. Każdy dzień przynosi nowe problemy, które muszą być rozwiązywane na bieżąco.

List Rektora do społeczności akademickiej UTP

Szanowni Państwo,
Studenci i Pracownicy,

jako wspólnota akademicka UTP – podobnie jak inne grupy społeczne i zawodowe – znaleźliśmy się w trudnej, jak dotąd niespotykanej, sytuacji. Sytuacji ekstremalnej zarówno ze względu na tempo rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, jak i nieprzewidywalność skutków z niej wynikających.

Komunikat Pionu Teleinformatyki UTP

W przypadku zaobserwowania problemów z działaniem sieci teleinformatycznej oraz systemów informatycznych UTP prosimy o zgłoszenie do jednej z poniżej wymienionych osób:

Zawieszenie czynności wyborczych na UTP

Informujemy, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce decyzją Uczelnianej Komisji Wyborczej bezterminowo zawieszone zostają wszystkie czynności wyborcze na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Godziny załatwiania spraw w sekretariatach rektorów, kanclerzy i kwestor

Informujemy, że od 16 marca br. do odwołania Biuro Rektora, Sekretariaty Prorektorów, Biuro Kanclerza i Sekretariat Kwestor są czynne w godz. 10:00-12:00.

Oświadczenie

13 marca 2020 roku doszło do tragicznego zdarzenia na terenie naszej uczelni. Nie żyje jedna osoba, absolwent UTP. Na miejscu pracuje policja i prokuratura.

Rekrutacja na studia II stopnia

Informujemy, że termin planowanej rekrutacji na studia II stopnia - nabór na semestr letni: 2019/2020 - zostaje przesunięty. Decyzja o nowym terminie rekrutacji zostanie podjęta po 25 marca 2020 r.

Informacja o działaniach podejmowanych przez agencje podległe MNiSW w związku z COVID-19

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2 i zawieszeniem przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zajęć dydaktycznych na uczelniach, podległe resortowi agencje informują o realizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

Odwołane zajęcia dydaktyczne!

W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374) Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego odwołuje wszelkie formy zajęć dla studentów.

Studia z Przyszłością dla UTP

10 marca 2020 roku odbyła się V edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością", podczas której wręczone zostały certyfikaty przyznawane najbardziej innowacyjnym, nowoczesnym i wartościowym kierunkom i programom studiów na polskich uczelniach.

UTP gospodarzem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Z ogromną satysfakcją informujmy, że Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy został wyznaczony na Gospodarza XLIV eliminacji centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, które odbędą się w dniach 05-06.06.2020r. w Bydgoszczy.

Brązowy medal dla UTP

Redlica do siewu bruzdowego nasion opracowana przez międzywydziałowy zespół naukowców z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego uzyskała brązowy medal na 19. Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji Malaysia (Malaysia Technology Expo – 20-22 lutego) w Kuala Lumpur (Malezja).

Wzornicy w ART OF PACKAGING

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu ART OF PACKAGING – Debiuty – dla Najlepszego Opakowania Roku 2020, studenci kierunku Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego z Pracowni Projektowania Opakowań i koła naukowego, prowadzonych przez mgr sztuki Anitę Szymankiewicz odnieśli niekwestionowany sukces.

Srebro dla UTP

Podczas 19. edycji Targów Wynalazków i Innowacji MTE 2020 (Malaysia Technology EXPO) w Malezji wynalazek przygotowany przez zespół naukowców z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zdobył srebrny medal.

Od panoramy do detalu

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zaprasza uczniów szkół średnich z regionu kujawsko-pomorskiego do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Od panoramy do detalu”.

Firma Goodvalley Polska na UTP

5.03.2020 roku, o godzinie 11.00, w Auli Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy Goodvalley Polska.

„Nowoczesna gospodarka” na UTP

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy oraz Urząd Marszałkowski serdecznie zaprasza na panel branżowy pod nazwą „Nowoczesna gospodarka”, który odbędzie 5 marca 2020 r. o godzinie 10:00.

Ochrona przed koronawirusem

 Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza Konkurs o Nagrodę Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. 

Turniej siatkówki 2020

17-18.02.2020 roku w sali gimnastycznej SWFiS na ulicy Kordeckiego odbyła się 7. edycja międzywydziałowych zawodów w piłce siatkowej pracowników o Puchar JM Rektora UTP.

śp. Prof. zw. dr hab. inż. Zbigniew Kikiewicz

Z głębokim żalem informujemy o śmierci prof. zw. dr. hab. inż. Zbigniewa Kikiewicza, wieloletniego pracownika naukowego i dydaktycznego oraz byłego Dziekana Wydziału Inżynierii Mechanicznej UTP w Bydgoszczy.

Menu