logoutp
hr excellence

Drzwi Otwarte 2020 już za nami!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Wyrazy współczucia

Targi Pracy i Kariery - zapisy pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 26 marca 2020 r. podczas XVII edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoje oferty pracy, staży czy praktyk.

Od serca dla serca Julki - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Tytuł profesora dla dr hab. Anny Wenda-Piesik

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda 28 listopada 2019 roku nadał tytuł naukowy profesora nauk rolniczych pani dr hab. Anny Wenda-Piesik.

Ankieta dla studentów

Szanowni Studenci, zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety!

Szkolenie NCN

Dział Nauki zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu skierowanym do wnioskodawców konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Architektoniczny kurs rysunku

Rusza nabór na kurs rysunku architektonicznego dla kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021.

Kolęda Akademicka 2020

Zapraszamy na mszę świętą, która odbędzie się 15 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00.

UTP na Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku.

Bal Sportowca 2020

11 stycznia 2020r. w Restauracji Uniwersyteckiej odbył się XXIII Bal Sportowca.

UTP Srebrnym Mecenasem Bydgoskiego Sportu

Podczas Bydgoskiej Gali Sportu nasza uczelnia otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy - Rafała Bruskiego - tytuł Srebrnego Mecenasa Bydgoskiego Sportu.

Bal Uniwersytecki 2020

Zapraszamy na Bal Uniwersytecki, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 w Restauracji Uniwersyteckiej przy ul. gen. W. Andersa.

Sukces naszej absolwentki

Miło nam poinformować, że praca inżynierska inż. Alicji Pawlak pt.: "Porównanie wskaźników suszy meteorologicznej i rolniczej w rejonie Bydgoszczy w latach 1991-2018" zajęła III miejsce w konkursie miesięcznika Top Agrar Polska „Twoja praca przyda się rolnikom”.

Nowatorski wózek dla dzieci na UTP

Relaksuje, uczy koordynacji ruchowej, a przede wszystkim przedłuża efekt hipoterapii – wózek dla dzieci Lucky Loop.

Olimpiada Wiedzy Technicznej na UTP

8 stycznia 2020 roku na naszej uczelni odbył się II stopień XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej, okręg kujawsko-pomorski.

Stypendia ministra dla studentów UTP!

Czterech studentów z kierunku Mechanika i budowa maszyn wyróżnionych Stypendiami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!

IATI dla UTP

Konsorcjum Instytut Autostrada Technologii i Innowacji złożyło podziękowania Uniwersytetowi Technologiczno-Przyrodniczemu doceniając zaangażowanie uczelni w prace Konsorcjum.

Szkolenie dla wnioskodawców konkursów organizowanych przez NCN

Tytuł profesora dla dr. hab. inż. Dariusza Borońskiego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda 28 listopada 2019 roku nadał tytuł naukowy profesora nauk inżynieryjno-technicznych dr. hab. inż. Dariuszowi Borońskiemu - pracownikowi Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Nagrodzeni przez Prezydenta Bydgoszczy

19 grudnia Rektor UTP - prof. Tomasz Topoliński - na zaproszenie Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego uczestniczył w spotkaniu związanym z przyznaniem nagród pracownikom naukowym bydgoskich uczelni, którzy w minionym czasie odebrali nominację profesorską.

Księgowi jutra

16 grudnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu KSIĘGOWI JUTRA.