Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2019 - fotorelacja

Tegoroczna edycja Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 

----------------------------------------------------------------------------------

16-17 września zapraszamy serdecznie na Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2019.

Matura 2020 i studia na Salonie - tu się wybiera dobrą przyszłość!

We wrześniu maturzyści zadeklarują, jakie przedmioty będą zdawać podczas majowych egzaminów w przyszłym roku, a tym samym podejmą decyzję o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Perspektywy wspólnie z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i Uczelniami - Gospodarzami organizują we wrześniu br. w 16 miastach Polski największą kampanię informacyjną Salon Maturzystów Perspektywy 2019. Wykłady prowadzone przez ekspertów OKE na temat matury 2020, prezentacje oferty uczelni z regionu i z całej Polski sprawiają, że corocznie Salon odwiedzają tysiące maturzystów.

Maturzyści znajdą podczas Salonu okazję do rozmowy z przedstawicielami działów rekrutacji uczelni i studentami, odbędą udział w warsztatach pomagających pokonać egzaminacyjny stres, oraz dowiedzą się jakich błędów unikać na maturze. Wszyscy niezdecydowani będą mogli uzyskać podpowiedzi w zakresie doradztwa zawodowego.

Kluczem do życiowego sukcesu jest umiejętność dokonania dobrego wyboru ścieżek edukacji - a Perspektywy od prawie 25 lat są ekspertem w tej dziedzinie - z nami co roku tysiące Maturzystów wybiera na Salonie swoje przyszłe studia!

Zapraszamy na Salon, zadbajcie o rekrutację na studia w swojej uczelni!

Program wydarzenia.