Konsultacje psychologiczne

Zapraszamy studentów i doktorantów naszej uczelni do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych.

Pomoc psychologiczna obejmuje wsparcie i pomoc w:
  • sytuacjach trudnych i kryzysowych,
  • relacjach z innymi ludźmi,
  • zakresie nabycia kompetencji społecznych, radzenia sobie z emocjami i stresem,
  • adaptacji akademickiej.
Konsultacje z psychologiem to okazja do porozmawiania w miłej atmosferze na temat swoich wątpliwości, niepokojów, ale też i radości.

Wspólnie z psychologiem poszukacie najlepszego rozwiązania problemów oraz uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszym psychologiem (w celu spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy): mgr Maria Kolmetz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin i miejsce konsultacji:
  • wtorek, godz. 14:00-16:00
  • Dom Studenta F-2 (pok. 15, parter, Przychodnia Akademicka).