Od serca dla serca Julki - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 

--------------------------------------------------------------------------

Dziś o godzinie 19.00 serdecznie zapraszamy na Koncert charytatywny „Od serca do serca Julki”, który odbędzie się w Audytorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy, przy al. Prof. S. Kaliskiego 7.

Julka urodziła się z 5cm guzem w sercu. Jej historia poruszyła i zmobilizowała wiele środowisk i dobrych ludzi. Dzięki temu udało się w ekspresowym tempie zebrać 2milony złotych na konieczną operację, która może się odbyć tylko w Bostonie w USA.

Dochód z cegiełek stanowiących załącznik do zaproszenia na koncert zostanie przekazany na leczenie Julki Ciesińskiej, córki naszego kolegi z uczelni. Wysokość wpłaty zależy wyłącznie od hojności i wrażliwości uczestników. Zaproszenia można uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każda kwota zostanie przekazana na sfinansowanie kosztów operacji dziewczynki. Dobrowolne datki wpłacane będą na konto Fundacji Rozwój UTP 84 1240 3493 1111 0000 4305 9429 z dopiskiem „serce Julki”. Zebrane środki trafią na subkonto Fundacji Kawałek Nieba na rzecz Julii Ciesińskiej.

Koncert będzie swego rodzaju podsumowaniem akcji. Na estradzie wystąpią artyści, którzy specjalnie na ten wieczór przyjadą do Bydgoszczy. Słowem i muzyką opowiedzą historię Julki i jej rodziny. Repertuar pozwoli poczuć jeszcze świąteczny klimat, ale też uwierzyć w moc piosenki: „What a wonderful world”.

Wystąpią:
Iwona Handzlik - sopran, Polska Opera Królewska w Warszawie,
Artur Pilch - fortepian, Opera Nova w Bydgoszczy,
Gary Guthman-amerykański jazzman,
Joachim Perlik - wokalista i pianista współpracujący z zespołem Żuki
Aga Twardowska z zespołem - finalistka The Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, skład zespołu: Kasper Łbik - gitara basowa, Patryk Dolepski - perkusja, Daniel Pradella - piano,
Chór Akademicki UTP - Agnieszka Sowa - dyrygent,
Chór Akademicki UKW - Bernard Mendlik, Bogusław Odya - dyrygenci,
Mała Formacja Chóralna - Izabela Cywińska-Łomżyńska - dyrygent
Koncert poprowadzi Dominika Matuszak z TVP.

Pomysłodawcą koncertu jest UTP w Bydgoszczy, a współorganizatorem –Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Akademia Muzyczna.