UTP na targach BUDMA

4-7 lutego 2020 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020.

Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Szczególnie zapraszamy do strefy STARTUP BUDMA2020 (Pawilon3A), gdzie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy będzie miał swoje stoisko, na którym będziemy prezentować ofertę badawczo-rozwojową dla gospodarki. Na uczelnianym stoisku będzie okazja, by spotkać się z przedstawicielami następujących Wydziałów UTP: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Inżynierii Mechanicznej oraz jednostki ogólnouczelnianej wspierającej procesy komercjalizacji oraz współpracy na linii nauka - biznes: Centrum Transferu Technologii UTP w Bydgoszczy.

W imieniu Organizatorów wydarzenia oraz własnym, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia terenów targowych i poznania najnowszej oferty branżowej.

Szczegóły wydarzenia.

Program.