Informacje dla osób przyjętych na studia niestacjonarne pierwszego stopnia (Tura 1)

ZAKOŃCZONA kolejna rekrutacja na UTP, tym razem na studia niestacjonarne pierwszego stopnia (Tura 1).

Szanowni Państwo, gratulujemy przyjęcia na studia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.

Rozpoczęcie studiów wiąże się z wieloma sprawami organizacyjnymi. W związku z sytuacją epidemiczną i utrudnionym kontaktem osobistym zachęcamy do dokładnego zapoznania się z załączonymi poniżej komunikatami i informacjami.
• KOMUNIKATY ->pobierz
• KLAUZULA RODO ->pobierz

Wszystkie osoby przyjęte na studia na UTP prosimy o pobranie poniższych dokumentów oraz ich wydrukowanie (lub przepisanie - czytelnie), podpisanie i przesłanie do Uniwersytetu w formie papierowej na adres pocztowy właściwego dziekanatu w terminie do 01.10.2020 r. (nie później niż w czasie pierwszego zjazdu)
• ŚLUBOWANIE ->pobierz
• OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA USŁUGI EDUKACYJNE ->pobierz
• WNIOSEK O ELS ->pobierz
Szczegóły w ww. Komunikatach
Wykaz adresów dziekanatów wydziałów ->pobierz

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPRZYJĘTYCH na studia niestacjonarne pierwszego stopnia (Tura 1) z powodu nieuruchomienia kształcenia na wybranym kierunku (zbyt mała liczba zgłoszeń):
Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z ofertą kierunków na studiach niestacjonarnych, które uruchomią kształcenie w roku akademickim 2020/2021, a na które będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca (Tura 2). Lista kierunków do Tury 2 będzie dostępna 15.09.2020 r. Opłata rekrutacyjna wniesiona w Turze 1 zostanie uznana w Turze 2. Potrzebę przeniesienia opłaty rekrutacyjnej należy zgłosić telefonicznie do Punktu Rekrutacyjnego: 52 340 88 25 lub 52 340 88 20.
Jednocześnie Kandydat, który nie został przyjęty na studia z powodu nieuruchomienia kształcenia i nie zdecyduje się na udział w rekrutacji uzupełniającej (Tura 2) może wnioskować o zwrot opłaty rekrutacyjnej. Wypełnione oraz podpisane podanie należy zeskanować i wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podanie o zwrot opłaty rekrutacyjnej ->pobierz

Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich – dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, profesor uczelni