Sukces studentek Wydziału Zarządzania w konkursie GMC Poland!

Zakończył się pierwszy etap konkursu Global Management Poland.

Wzięły w nim udział dwie drużyny reprezentujące Wydział Zarządzania UTP. Global Management Challenge to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie (II – V rok studiów) oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

Pierwsze miejsce w swojej grupie zajęła drużyna reprezentowana przez Darię Pempuś-Gackowską (III rok, kierunek Finanse i rachunkowość), Monikę Steremską i Marię Błażejewską (I rok Zarządzania II stopień) i awansowała do drugiego etapu konkursu. Trzecie miejsce w swojej grupie zajęła drużyna reprezentowana przez Alicję Witkowską, Darię Krzesińską, Dominikę Korzec, Izabelę Pliszkę oraz Michalinę Szatlach (wszystkie III rok, kierunek Finanse i rachunkowość) o awansu zabrakło naprawdę niewiele. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Drugi etap konkursu rozpocznie się 14 stycznia. W marcu lub w kwietniu przewidziano finał krajowy GMC Poland. Finał światowy odbędzie się w czerwcu w Lizbonie.