Nowe władze kanclerskie UTP

1 czerwca 2021 roku władze kanclerskie objął mgr Marian Dahms, zastępcą kanclerza została mgr Magdalena Krysiak.

Kanclerz Marian Dahms posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku kanclerskim naszej uczelni. Uniwersytetem zarządza od strony administracyjno-technicznej. Sprawuje pieczę nad wymagającym procesem konsolidacji uczelni. Czuwa nad realizacją inwestycji budowlanych, dbając przy tym o poprawne funkcjonowanie infrastruktury technicznej UTP. Pasjonat wędkarstwa.

Zastępca Kanclerza - Magdalena Krysiak - wieloletnie doświadczenie menadżerskie zdobywała w strukturach szkolnictwa wyższego na wielu szczeblach zarządzania. Receptą na sukces jest praca z ludźmi i wspieranie rozwoju pracowników, kreatywne myślenie pozwala jej tworzyć nieszablonowe rozwiązania oparte o wiedzę biznesową. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka kajaków, jazdy na rowerze oraz pasjonatka nieruchomości i home stagingu.

Nowym kanclerzom życzymy powodzenia na nowych stanowiskach!