"Studia z Przyszłością" dla kierunku Zarządzanie!

25 czerwca 2021 roku w zabytkowych murach dawnego Pałacu Prymasowskiego w Warszawie odbył się Koncert Finałowy VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”.

Menedżerowie najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów prowadzonych przez polskie uczelnie odebrali Certyfikaty Akredytacyjne, przyznane za kształcenie zgodne z potrzebami rynku pracy oraz wysokimi standardami jakościowymi.

Wśród nagrodzonych znalazł się kierunek prowadzony na Wydziale Zarządzania UTP - Zarządzanie (studia I stopnia). Otrzymał on Wyróżnienie Nadzwyczajne "Laur Innowacji". Certyfikat "Laur Innowacji" otrzymują te spośród certyfikowanych kierunków, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Gratulujemy!