"Studia z Przyszłością" dla trzech kierunków WHiBZ

Z dumą informujemy, że już trzeci rok z rzędu kierunki studiów Zootechnika i Zoofizjoterapia, a drugi raz kierunek Inspekcja weterynaryjna zostały docenione i wyróżnione w konkursie "Studia z Przyszłością" współorganizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC za innowacyjność, dostosowanie do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesność przyjętych rozwiązań dydaktycznych.

Kapituła z udziałem wybitnych naukowców, w tym m.in. prof. Piotra Grudowskiego z Politechniki Gdańskiej, prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Ewy Kuli z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, dra Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego i prof. Zbigniewa Widery z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przyznała kierunkom kształcenia na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Certyfikaty Akredytacyjne za kształcenie zgodne z potrzebami rynku pracy oraz wysokimi standardami jakościowymi. Do wyróżnień specjalnych Laur innowacji dla Zoofizjoterapii oraz Lider kształcenia dla Zootechniki dołączamy Lider jakości dla Inspekcji weterynaryjnej.

Gratulujemy!