Brawo studenci Wzornictwa!

Studenci Wzornictwa kolejny raz odnoszą sukcesy podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Trwający podczas targów konkurs na projekt opakowania „Strefa Studenta” podzielony był na trzy kategorie - Wrażenie, Forma i Funkcjonalność oraz Szata Graficzna i składał się z dwóch etapów.
W kategorii Funkcjonalność i Forma zwyciężył projekt Gabrieli Skrobackiej - OKres BOX opakowanie na środki higieniczne, natomiast w kategorii Szata Graficzna - projekt Opakowanie na miód z funkcją pop-upu Michaliny Garnik.

Wśród finałowych 17 prac znalazło się łącznie aż 11 projektów naszych zdolnych studentów!

Pozostali finaliści I etapu konkursu:

• Kategoria Wrażenie:
    • Inez Hincewicz - Beerkie - seria opakowań na piwa craftowe
    • Bartek Światkowski - F1 Shaving Racers - opakowanie na maszynki do golenia
    • Wojciech Zabel - Hair Bands - Seria opakowań na gumki do włosów
    • Gabriela Skrobacka - Moody - opakowanie na słuchawki douszne
    • Małgorzata Kosicka - Telefon do krawca - projekt opakowań na zestaw nici i akcesorow do szycia
  • Kategoria Funkcjonalnośc i Forma
    • Inez Hinczewska - Opakowanie wysyłkowe na słoiki
    • Wojciech Zabel - Open and recycle - seria opakowań na urządzenie przenośne
  • Kategoria Szata Graficzna:
    • Milena Bruska - The Skluky Cat - seria opakowań na tampony
    • Inez Hinczewska - Seria opakowań na suche szampony

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy samych sukcesów oraz wspaniałych projektów!