Drzwi otwarte na UTP - warto wiedzieć więcej!

11 lutego br. odbyła sie coroczna akcja promocyjna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2016”.

W programie znalazły się spotkania z władzami uczelni, samorządem studenckim, konkursy, pokaz iluzjonistyczny uzdolnionych i przedsiębiorczych studentów Wydziału Zarządzania Marleny i Jakuba Cichockich z Agencji Artystycznej Mirabilo. Na odwiedzających nas gości czekały stoiska z prezentacjami wszystkich wydziałów uczelni, liczne pokazy, warsztaty i spotkania. Młodzież mogła m.in. wyizolować DNA metodą kuchenną, przyjrzeć się eksperymentom z zakresu chemii spożywczej, zastosowania suchego lodu w reakcjach chemicznych, sprawdzić swoją kreatywność w "Teście menedżera", spotkać prawdziwe zwierzęta, zbadać swój środek ciężkości, a także wziąć udział w pokazach różnych dyscyplin sportowych oraz w prezentacji prac i eksponatów studentów wzornictwa i sztuk wizualnych.

Organizatorzy serdecznie dziękują przedstawicielom wszystkich wydziałów i jednostek uczelni zaangażowanych w to wydarzenie.

Kilka zdjęć z imprezy...(kliknij)