Partnerstwo nauki i biznesu. Jak wykorzystać szanse dla rozwoju innowacyjnego?

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa 31 marca 2016 r. na spotkanie, którego tematem będzie: „Partnerstwo nauki i biznesu. Jak wykorzystać szanse dla rozwoju innowacyjnego?”. Organizatorami wydarzenia są Regionalne Centrum Innowacyjności – Centrum Transferu Technologii przy Uniwersytecie Technologiczno –Przyrodniczym w Bydgoszczy i Pracodawcy Pomorza i Kujaw.

Głównym celem spotkania jest zainicjowanie kontaktu pomiędzy przedsiębiorcami regionu kujawsko – pomorskiego a naukowcami UTP. Program przewiduje dwie części, w trakcie pierwszej będą się mogli Państwo zapoznać z uruchomionymi konkursami na dofinansowanie działań związanych z opracowaniem nowego produktu/usługi, wdrożeniem nowego produktu czy usługi w oparciu o badania rozwojowe i przemysłowe, które mogą być realizowane przy wsparciu jednostki naukowej takiej jak Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. W drugiej części spotkania możliwe będzie nawiązanie bezpośredniego kontaktu pomiędzy naukowcem i przedsiębiorcą oraz wspólne określenie potrzeb w zakresie budowania trwałych mechanizmów wspierania procesu tworzenia innowacji.

W załączniku znajdą Państwo program spotkania z linkiem do rejestracji i telefonami do osób kontaktowych zarówno po stronie Centrum Transferu Technologii jak i Pracodawców Pomorza i Kujaw.

więcej