Licytujemy dla Katarzyny Przygody!

AUKCJA INTERNETOWA OBRAZÓW DLA KATARZYNY PRZYGODY

Kasia Przygoda - mistrzyni Polski w gimnastyce akrobatycznej i pracownica Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy - 10 kwietnia 2016 roku urodziła wyczekiwaną córeczkę Julkę. W wyniku powikłań poporodowych zapadła w śpiączkę... pomóżmy obudzić Kasię!

 

licytacja baner

ZAPRASZAMY NA AUKCJĘ OBRAZÓW

Studenci naszego uniwersytetu kierunku Architektura Wnętrz  (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska) pod okiem prof. dr hab. Aleksandry Simińskiej z Katedry Sztuk Wizualnych postanowili przekazać swoje prace na aukcję internetową obrazów. Do aukcji przyłączyła się również pracownica UTP. Aukcja odbędzie się w dniach od 24 lutego do 3 marca 2017 r. na stronie naszej uczelni www.utp.edu.pl/dlakasi

Aukcje zostaną poprzedzone wystawą obrazów w Bibliotece Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich przy ul. Seminaryjnej 3 w Bydgoszczy. Wystawa, odbywać się będzie w godzinach otwarcia Biblioteki (poniedziałek, środa od 9:00 do 17:00; wtorek, czwartek, piątek od 8:00 do 14:00) do zakończenia aukcji.

Serdecznie zapraszamy!