Zapraszamy na szkolenie

27 lutego br. w godz. 10.30 do 14.00 odbędzie się szkolenie pt.

„Współpraca ze Stanami, Kanadą, Tajlandią... i Europą, czyli jak przygotować konkurencyjny wniosek projektowy na wymianę kadry naukowej RISE w programie Horyzont 2020”.

Miejsce szkolenia: Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy, Regionalne Centrum Innowacyjności sala nr B100

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad uczestnictwa w programie Horyzont 2020 oraz sposobu przygotowania wniosku projektowego na wymianę pracowników  zajmujących się badaniami i innowacjami pomiędzy jednostkami z krajów członkowskich UE a krajami trzecimi lub jednostkami przemysłowym (projekty typu RISE „ Research and Innovation Staff Exchange”). Współczynnik sukcesu składanych projektów typu RISE wynosi nawet 40-50%. W trakcie szkolenia omówiona zostanie również tematyka Open Access.

Zgłoszenia (imię/nazwisko/wydział) proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23 lutego br.

Program szkolenie 27 02 2017