Pierwszy Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM

W dniu 5 czerwca 2017r. w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 116 PZM OZDG sp. z o.o. w Bydgoszczy wraz z Współorganizatorami i Partnerami zorganizowali Pierwszy Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM. W ramach Pierwszego Ogólnopolskiego Dnia Bezpieczeństwa i Ekologii zorganizowano: Prelekcje z zakresu bezpieczeństwa i ekologii w motoryzacji, zapoznanie się z symulatorami dachowania, zderzeń czołowych, żyroskopu, możliwość weryfikacji umiejętności kierowania na płycie poślizgowej i skidcar. 

Głównym punktem programu był wyścig bolidów elektrycznych, w którym udział wzięli studenci Wydziału Inżynierii Mechanicznej specjalności Samochody i Ciągniki oraz członkowie Koła Naukowego Fanów Motoryzacji z własnym bolidem.

Miło nam poinformować, że nasz TEAM zdobył pierwsze miejsce w kategorii klasy F24+.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Dziekana Wydziału Inżynierii Mechanicznej prof. dr hab. inż. Janusza Semprucha za wsparcie finansowe, życzliwość i aktywne wpieranie naszej drużyny podczas wyścigów.

Gratulacje i liczymy na powtórzenie wyniku naszej drużyny na międzynarodowych wyścigach, które odbędą się 23-24.09.2017r. na torze w Poznaniu.