Spotkanie Open Innovation „PGNiG Polskie Innowacje” na UTP

W imieniu Centrum Transferu Technologii 9 listopada br. w godzinach 10:00 – 15:00 (budynek Auditorum Novum UTP, sala B1, a także hol Budynku Głównego UTP) zapraszamy na kolejne spotkanie z zakresu Open Innovation, pt. „PGNiG Polskie Innowacje”. PGNiG otwiera się na ambitnych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy widzą nieprzeciętne rozwiązania w pozornie oczywistych zagadnieniach.

 

 

Kampania stwarza niespotykaną możliwość kontaktu z pracownikami różnych, krajowych i zagranicznych spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz udziału w specjalistycznych warsztatach. Firma PGNiG w organizowanych w wielu miejscach w Polsce pragnie dzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, widząc potencjał w studentach polskich uczelni. Kampania firmy ma na celu przybliżenie studentom zakresu działalności Spółki, ze szczególnym naciskiem na te projekty, które odpowiadają aktualnym potrzebom innowacyjnych rozwiązań.

Program wydarzenia:

10.00-15.00: Konkursy z nagrodami; możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistami GK PGNiG; możliwość uzyskania informacji o ofercie PGNiG kierowanej do młodych ludzi

12.00-14.00: Sesja warsztatowa – Innowacje w PGNiG:

 1. Wystąpienie przedstawicieli Uczelni UTP w Bydgoszczy
 2. Maciej Szota, p.o. Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu -” Jak szukamy innowacji w PGNiG SA?”
 3. Cezary Starczewski, Kierownik Działu Pozyskiwania Finnasowania PGNiG SA „Projekt GeoMetan”
 4. Maria Rutkowska, specjalista ds. innowacji PGNiG SA, Krzysztof Sułek, koordynator projektu „Inkubator InnVento” PGNiG SA, „Współpraca nauki i biznesu”

14:00 -15:00: Sesja warsztatowa 2 – Tomasz Antosiak, trener, „Jak świadomie budować swój wizerunek zawodowy?”

Udział w proponowanych przez PGNiG wydarzeniach z pewnością korzystnie wpłynie na zawodową przyszłość wielu specjalistów – wiedza w połączeniu z doświadczeniem to najcenniejsze zasoby dla każdego pracodawcy!

Więcej informacji na stronie.