Offerty 2019

21 listopada 2019 roku w godzinach 11:00-16:00 w HSW Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy Offerty 2019.

Ponad 100 firm z różnych branż w jednym miejscu z ofertami pracy. Takiej okazji nie mogą przegapić osoby, które szukają zatrudnienia i planują swoją karierę zawodową! Offerty 2019 organizowane są już po raz 14. przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Inicjatywa ma na celu skrócenie dystansu między osobami poszukującymi pracy a pracodawcami.
Konstruktor, automatyk, animator, specjalista ds. turystyki, analityk czy programista - to tylko kilka z tysięcy ofert pracy przygotowanych przez przedsiębiorców wystawiających się na targach. W tym roku rekrutuje między innymi sektor turystyczny, wellness, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, budownictwo, instytucje publiczne. Poszukiwani są także lingwiści. Wśród firm wystawiających się na imprezie znajdują się m.in. Atos, Stomil, Belma, CGH, FRoSTA, Grupa Ciech, Klimat Solec, Metalkas, Mondi, Oponeo, OpusCapita, Pixel, PESA, Quad Graphics Europe, SDL i wiele innych.

Odwiedzający w tym czasie halę Łuczniczki będą mogli skorzystać ze wskazówek ekspertów w zakresie rekrutacji i doradców kariery w strefie konsultacyjnej, dowiedzieć się jak założyć i rozwinąć własną firmę.

Na uczestników czekają następujące atrakcje:

  • bezpłatne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych
  • bezpłatny klasyczny makijaż biznesowy
  • konsultacje CV
  • konkursy z nagrodami
  • strefa chillout
  • jobwall - ściana z ofertami pracy firm biorących udział w targach Offerty 2019
  • konkurs dla firm na Najlepszego Wystawcę Offert 2019. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszego stoiska spośród prezentowanych podczas tegorocznych targów. Na wystawców głosują odwiedzający Offerty. Oceniają oni zarówno wizualny aspekt stoiska, jak i jakość pozyskanych informacji. Wśród osób głosujących rozlosowane będą nagrody!

Więcej informacji na stronie Offert!

 


Drukuj