godlo
logoutp
hr excellence

Studenci zagraniczni na UTP nie poddają się i studiują zdalnie

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa na naszej uczelni przebywa aktualnie ponad 100 studentów zagranicznych, którzy przyjechali na UTP w lutym w ramach programu Erasmus+.

Ogłaszamy nabór na wyjazdy na studia Erasmus+ w roku 2020/2021

Studenci wciąż mają możliwość planowania wyjazdów na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021.

TeamUTP supports scientists to fight COVID-19

On the initiative of students and University authorities and thanks to the commitment of UTP employees, we contribute University equipment to perform distributed computing.

Wykład prof. Michaela Giersiga

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej zaprasza na wykłady profesora Micheala Giersiga - wybitnego specjalisty w dziedzinie nanomateriałów. 

Wykład dr Beaty Gorczycy

19 grudnia o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na wykład dr Beaty Gorczycy (w języku angielskim), który odbędzie się w Bibliotece Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej przy ul. Seminaryjnej 3.

Spotkanie świąteczne Erasmus+

4 grudnia 2019 roku Dział Współpracy Międzynarodowej wspólnie ze Studium Języków Obcych zorganizował spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych przebywających na UTP w ramach programu Erasmus+.

Delegacja UTP z wizytą w Indiach

1-9 listopada 2019 roku prof. dr hab. Jacek Długosz dziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii wraz z delegacją Agro Klastra Kujawy przebywał z wizytą w Chaudhary Charan Singh Haryana Agricultural University w miejscowości Hisar (Indie), z którą nasza uczelnia ma podpisaną umowę o współpracy.

UTP na Węgrzech

W dniach 13-16.11.2019 r. na Węgrzech przebywała delegacja Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii.

Turniej Integracyjny Erasmus+

Dział Współpracy Międzynarodowej wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu już po raz drugi zorganizował Turniej Integracyjny Erasmus+.

Uczniowie z Brześcia na UTP

7 i 8 listopada 2019 roku 26 uczniów wraz z opiekunami z Polskiej Szkoły Społecznej im. I. Domeyki w Brześciu na Białorusi odwiedziło naszą uczelnię.

Menu