logoutp
hr excellence

Uczniowie z Brześcia na UTP

7 i 8 listopada 2019 roku 26 uczniów wraz z opiekunami z Polskiej Szkoły Społecznej im. I. Domeyki w Brześciu na Białorusi odwiedziło naszą uczelnię.

Spotkanie z przedstawicielem DAAD

Studium Języków Obcych oraz Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają wszystkich pracowników, doktorantów i studentów naszej uczelni na spotkanie z przedstawicielem Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) - Dirkiem Steinhoffem.

Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

UTP podczas spotkania inaugurującego projekt AGRICORE H2020

Projekt AGRICORE oficjalnie rozpoczął się 1 września 2019 roku.

Wykład prof. Stanislava Gorba

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wizyta burmistrzów z Ukrainy na UTP

24 października naszą uczelnię odwiedzili burmistrzowie 16 miast obwodu połtawskiego na Ukrainie.

Policja i Straż Graniczna dla Erasmusa

W poniedziałek 21 października UTP gościło przedstawicieli Policji i Straży Granicznej z naszego regionu.

Międzynarodowe Kolokwium na UTP

24-25 października na Uniwersytecie Technologiczny-Przyrodniczym (RCI, Al. prof.S.Kaliskiego 7) odbyło się Międzynarodowe Kolokwium pod tytułem Co to jest informacja, jak ją pozyskiwać, przetwarzać, kodować i odczytywać, w eleganckim świecie fizyki matematycznej, statystycznej i kwantowej z udziałem wielu znamienitych wykładowców krajowych i zagranicznych.

Erasmus na UTP z Makłowiczem! - fotorelacja

ErasmusDays już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Projekt EcoSET

Projekt “EcoSET. Ecology, Science, Education and Technology. Umiędzynarodowienie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy w obszarze nauki i edukacji” (akronim: EcoSET) realizowany jest od 1.10.2019 do 30.09.2021 r. przez dwa wydziały UTP w Bydgoszczy, tj. Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt w ramach Programu Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.