Rok realizacji projektu EcoSET NAWA za nami!

W październiku ubiegłego roku dwa wydziały Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, tj. Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, rozpoczęły realizację projektu “EcoSET. Ecology, Science, Education and Technology. Umiędzynarodowienie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy w obszarze nauki i edukacji” (akronim: EcoSET) dofinansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Realizację projektu zgodnie z zaplanowanym harmonogramem przerwała pandemia wirusa SARS-CoV-2, która na długi czas uniemożliwiła realizację mobilności międzynarodowych. Obecnie zmagamy się z drugą, jesienną, falą zachorowań. Mimo oczywistych trudności w realizacji zadań projektowych Zespół Zarządzający Projektem ze strony UTP oraz przedstawiciele Partnerów robią wszystko, aby zminimalizować skutki pandemii i osiągnąć zakładane rezultaty.

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym raportem z działań dotychczas zrealizowanych. Mamy nadzieję, że najbliższe miesiące pozwolą na unormowanie się sytuacji i wszyscy Partnerzy zaangażowani w realizację zadań będą mogli w pełni korzystać z programu.
Jednocześnie wszystkich pracowników Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania w ramach projektu EcoSET zapraszamy do kontaktu:

• WBAiIŚ: mgr inż. Agata Bukaluk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • WHiBZ: dr inż. Magdalena Kolenda, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.