Targi Pracy i Kariery 2020

AKTUALIZACJA:

Z przykrością informujemy, że decyzją Rektora UTP Targi Pracy i Kariery, które miały odbyć się 26 marca 2020r. zostają odwołane. Decyzja związana jest z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Nowy termin wydarzenia zostanie wyznaczony, kiedy sytuacja epidemiologiczna zostanie opanowana.

 ***

Zapraszamy na 17. edycję Targów Pracy i Kariery, które odbędą się 26 marca 2020 roku.

Organizator wydarzenia - Biuro Karier UTP zapowiada jeszcze więcej atrakcji i wystawców, niż było w zeszłych edycjach.


Tegoroczne targi to impreza obowiązkowa dla poszukujących pracy, staży i praktyk. To także najlepsza okazja dla polskich przedsiębiorstw, aby zaprezentować swoją firmę dużej liczbie odwiedzających. Odwiedzający Targi Pracy i Kariery będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach i konkursach. W punkcie konsultacyjnym będą czekać na nich doradcy zawodowi, u których skonsultują swoje dokumenty aplikacyjne, uzyskają informacje na temat zakładania działalności gospodarczej czy rozwieją wątpliwości dotyczące poszukiwania pracy. Partnerami targów została Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Zgłoszenia firm przyjmujemy jeszcze do 28 lutego. Prosimy o kontakt z Emilią Przybylską na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 52 374 92 87.

Sponsorami Strategicznymi wydarzenia zostały TELE-FONIKA KABLE oraz NOKIA.

Pozostali Sponsorzy Targów Pracy i Kariery:

Wystawcy:

Drukuj